Ztracené město 


Stará legenda praví, že daleko v africké džungli je skryto ztracené a dávno zapomenuté město. V tomto pradávném městě vyvěrá  "Černý pramen", který celé město halí do temnoty. Voda z tohoto pramene byla uchovávána v džungli u krále zvířat, někdo však vodu odcizil a rovnováha džungle byla narušena. Mezi zvířaty nastaly nepokoje a v džungli není bezpečno. Troufnete si projít džunglí, pokusit se o nalezení ztraceného města s černým pramenem a nastolit v džungli zpátky řád?

Po cestě vás čeká spousta nástrah a záhad. Je cesta přes sloní stezku ta správná? Bude vám společenství opic dobrými rádci nebo vás svede na scestí? Projít džunglí je však teprve začátek, nikdo neví, kdo nebo co pramen stráží, podaří se vám záhadu odhalit? Čas běží...

ČAS NA ÚNIK
60 minut
 
OBTÍŽNOST
 

TÝM
2-5 hráčů
(může být i rodinný tým s mladšími dětmi, místnost je vhodná pro všechny věkové kategorie)

 

PRŮBĚH
Tým bude zamčen do místnosti. Úkolem týmu je dostat se za 60 minut z místnosti ven. Je to zdánlivě jednoduché, v místnosti je ovšem spousta logických hádanek, záhad a úkolů. Místnost prověří schopnost týmu spolupracovat, přemýšlet nad úkoly a pochopit spojitosti. Především ale zažijete skvělé dobrodružství.

 

CO S SEBOU
Hra nevyžaduje žádné speciální oblečení ani nic jiného. Důležitý je týmový duch a nadšení  pro hru.