FAQ

Jakou z her si vybrat?
Nevíte si rady? Mrkněte na srovánání jednotlivých variant: ZDE
Jak se mám rezervovat?
Rezervaci prosím proveďte pomocí našeho online formuláře v záložce "REZERVACE". V případě jakýchkoli problémů je možná i rezervace telefonicky nebo e-mailem.
 
Mohu rezervaci změnit?
Změna termínu je možná nejpozději 24 hodin před dohodnutou návštěvou.
 
Mohu hru navštívit sám?
Naše hry jsou koncipované pro tým, nejvhodnější počet hráčů je 3-5. Pokud ovšem chcete, můžete si hru vyzkoušet i sám, je ovšem daleko menší pravděpodobnost, že se vám podaří uniknout. Můžete nás ovšem překvapit!
 
Může přijít hrát 6 hráčů?
Pokud jste jako tým zvyklí hrát v 6-ti lidech a nechcete se dělit, není problém přijít k nám v tomto počtu. Počet 3-5 hráčů je doporučený počet hráčů, při kterém si hru nejvíce užijete. 
 
Kdy máme přijít na místo?
Jelikož před vámi i po vás může zrovna hrát hru jiný tým, prosíme, nechoďte ani příliš brzy ani pozdě.
Ideální je zhruba 5 minut před domluveným termínem. 
 
Co si máme na hru obléci?
Hra nevyžaduje žádné speciální oblečení, doporučujeme si vzít něco pohodlného. Hra není nijak fyzicky náročná a ani byste se neměli ušpinit.
 
Je hra vhodná i pro děti?
Hru může hrát každý, rodiny s dětmi často tvoří jedny z nejlepších týmů, protože se dobře znají a jsou zvyklí spolupracovat.
 
Nebude pro nás hra moc náročná?
V případě, že nebudete vědět jak dál, máme pro vás vymyšlené různé pomůcky a nápovědy, které vám pomohou posunout se dál. Záleží na vás, jestli budete chtít pomoci a nebo si hru projít zcela bez nápovědy.  
 
Co se stane, pokud se za hodinu z místnosti nedostaneme?
Pokud se vám nepovede z místnosti do hodiny uniknout, přijde vás odemknout váš průvodce hrou. Pokud nebude přímo po vás domluvená další skupina hráčů, můžete si dokoupit čas navíc a svou misi dokončit.
 
Je možné hru pořídit jako dárek?
Ano, rádi vám zašleme poukaz.
 
Je možné u vás uspořádat teambuilding?
Ano, únikové hry jsou velmi oblíbenou formou teambuildingu, prověří, jak váš tým zvládne spolupracovat a odhalí, co se ve kterém kolegovi skrývá. Prožijete společně hodinu napětí a dobrodružství.